Kontakt OTTO AGROS

Predaj a servis poľnohospodárskej prepravnej techniky

Máte záujem o cenovú ponuku alebo bližšie informácie?

Vyplňte formulár nižšie a pošlite nám správu.

S príplatkom:

hydraulická odstavná noha, naťahovacia / rolovacia plachta, zadné ťažné zariadenie, príprava na šnek (dopravníkový šnek s hydraulickým pohomom), LED brzdové svetlá, 40 cm nadstavba / 50 cm sieťová nadstavba

Máte záujem o katalóg produktov?

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Kde nájdete OTTO AGROS?

Kontakt

Tel.č.: +421 910 912 147

Staničná 190/74
Krušovce 956 31

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:00

OTTO AGROS – Predaj a servis poľnohospodárskej prepravnej techniky

Sme jeden z mála poľnohospodárskych podnikov na Slovensku so širokým sortimentom poľnohospodárskej prepravnej techniky, ktorá súčasne ponúka aj kvalitný záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov, služby a odborné poradenstvo v agrárnom sektore. Nájdete nás v Krušovciach, neďaleko mesta Topoľčany.

Veríme, že s našimi produktami a službami, ktoré predávame, ste a budete maximálne spokojní. Neváhajte nás navštíviť aj priamo v našom novom kamennom priestore v Krušovciach. Čaká tu na vás kvalitná poľnohospodárska prepravná a hospodárska technika – prívesy za traktor, návesy, tandemové, tridemové alebo jednonápravové, dvojnápravové vlečky za traktor,  cisterny na vodu, cisterny na fekál, rozmetadlá maštaľného hnoja a taktiež vozíky na balíky, a rôzne príslušenstvo k tomu.

Poľnohospodárstvo, obnoviteľnosť, technika, technológia a OTTO AGROS

Tím poľnohospodárov OTTO AGROS pôsobí v agrárnom trhu už viac ako 20 rokov. Zameraní na rôzne oblasti poľnohospodárstva pridali v roku 2019, okrem nového premenovania firmy, do svojho portfólia po dlhodobej spolupráci so zahraničnými výrobcami vlečky za traktor, poľnohospodársku prepravnú techniku, prívesy a návesy za traktor a ostatnú poľnohospodársku prepravnú techniku.

Snaha rozvíjať využívanie kvalitnej prepravnej techniky v poľnohospodárstve spolu s využívaním obnoviteľných zdrojov je jedna z našich priorít. 

Naše služby a odborné poradenstvo využíva samostatne hospodáriacich roľníkov, hospodárskych družstiev a poľnohospodárskych podnikateľských subjektov.

Kvôli budovaniu a udržaniu nadštandardných obchodných vzťahov dodávame vyšší dôraz na kvalitu a funkčnosť vlečiek, prívesov, návesov a tiež na kvalitné predajné a servisné služby. Veríme, že aj naďalej budete nadmieru spokojní s tímom OTTO AGROS a prajeme vám vo vašej práci v poľnohospodárstve veľa zdravia, priaznivého počasia a úrody.