otto agros a poľnohospodárstvo

OTTO AGROS – O nás

OTTO AGROS – O NÁS

Sme rodinný poľnohospodársky podnik, ktorý sa zameriava na predaj a servis poľnohospodárskej prepravnej techniky vysokej kvality s dôrazom na udržateľný rozvoj v poľnohospodárskom sektore, pomocou modernej a inovatívnej technológie.

V agrárnom obchode pôsobíme už viac ako 20 rokov a súčasné smerovanie pod novým menom OTTO AGROS je zamerané na kvalitnú ponuku poľnohospodárskej prepravnej techniky, obnoviteľnosť zdrojov, efektívne využívanie technológii a odborného poradenstva.

Našim zámerom je prinášať na trh produkty, s ktorými budú naši zákazníci spokojní, poskytovať poľnohospodárske služby a vytvárať dlhodobo dobré obchodné vzťahy, pri ktorých budú obe strany spokojné.

Tešíme sa na spoluprácu.

OTTO AGROS – Predaj, servis a obsluha poľnohospodárskej prepravnej techniky

Sme poľnohospodársky podnik na Slovensku, ktorý poskytuje široký sortiment poľnohospodárskej prepravnej techniky, a ktorá zároveň dodáva aj kvalitný servis, služby a odborné poradenstvo v agrárnej oblasti. Nájdete nás v obci Krušovce, blízko mesta Topoľčany, v Nitrianskom kraji.

Pevne veríme, že s produktami a službami od nás budete maximálne spokojní. Pokojne nás môžete navštíviť aj priamo v našom novom priestore v Krušovciach. Pokiaľ sa nepredá, čaká tu na vás poľnohospodárska prepravná technika –prívesy a návesy za traktor, tandemové, tridemové alebo jednonápravové, dvojnápravové vlečky za traktor,  cisterny na vodu a na fekálrozmetadlá maštaľného hnoja a taktiež vozíky na balíky, a rôzne príslušenstvo k tomu.

V prípade otázok alebo záujmu nás kontaktujte.

OTTO AGROS a PALAZOGLU na Slovensku

Spolupracujeme s tureckou poľnohospodárskou firmou Palazoglu, ktorá prináša na globálny trh kvalitnú poľnohospodársku prepravnú techniku Hexagona. Prvé vlečky od Palazoglu sme predali na Slovensku ešte v roku 2011. Po niekoľkých rokoch vývoja vám konečne môžeme vo veľkom sortimente priniesť na slovenské cesty, polia a role vlečky, traktorové prívesy, cisterny na vodu alebo fekál, rozmetadlá maštaľného hnoja, ktoré disponujú vysokou kvalitou a dobrou cenou. Všetky vlečky majú európsku homologizáciu a sú prispôsobované k dobrej manipulácii.

Spoločnosť PALAZOGLU bola založená zosnulým Selami PALAZ v roku 1954 a snažila sa uľahčiť prácu poľnohospodárom ponúkaním nových produktov v agrárnom sektore, pričom sa ujala vedenia nových objavov formujúcich moderné poľnohospodárstvo. Cieľom PALAZOGLU je stať sa globálnou značkou v poľnohospodárskom sektore.

Palazoglu Slovensko
OTTO AGROS Slovensko

Obnoviteľnosť

Investícia do moderných technológii a techniky je nevyhnutná pre vytvorenie udržateľnej budúcnosti

Technika

Kvalitná technika umožňuje plynulú prácu a pohodlné zaobchádzanie so strojmi

Technológie

Moderné technológie uľahčujú prácu a umožňujú dosiahnuť výsledky efektívnejšie

Obsluha

Poskytujeme rýchly a zodpovedný servis, ktorý vám v prípade potreby ochotne pomôže