Poľnohospodárska prepravná technika

Traktorové prívesy, návesy, vlečky ale aj rozmetadlá maštaľného hnoja, cisterny na fekál, vodu, vozíky na balíky a iná poľnohospodárska prepravná technika

Poľnohospodárska prepravná technika Palaz Trailers je produktom globálne známej firmy v poľnohospodárstve  PALAZOGLU, ktorá vyrába kvalitné prívesy, návesy, vlečky a ostatnú prepravnú techniku vhodnú pre farmárov, samostatne hospodáriacich roľníkov a poľnohospodárske družstvá.

DELTA • jedna náprava

Jednonápravová vlečka za traktor DELTA

Vďaka svojej jednej náprave je táto malá vlečka veľmi dobre ovládateľná aj na malých dvoroch. Rad DELTA maximálnu flexibilitu a ekonomickú efektívnosť.

Jednonápravový príves za traktor DELTA - OTTO AGROS

rhino • tandemový náves

Tandemový náves s trojstranným vyklápaním

Najobľúbenejší tandemový náves za traktor s trojstranným vyklápaním. Táto séria má mierkový systém náprav a silnú pevnú oje pre maximálny prepravný výkon. Perfektná poloha nápravy a nosnosť nosnej nohy vám poskytujú extra prípustnú nosnosť.

Tandemový náves za traktor RHINO

armor • tandemový príves

Tandemový príves s vyklápaním vzadu

Perfektný príves za traktor s vaňovou korbou je vhodný na prepravu všetkých poľnohospodárskych tovarov. Sú určené najmä pre siláž, obilie, drevnú štiepku a sypké materiály. Ich profilový podvozok ST-52 a nápravy sú s vami aj pri veľmi ťažkých podmienkach.

Tandem príves Cargo OTTO AGROS

STORM • tandem / jednonáprava

Rozmetadlá maštaľného hnoja

Rozmetadlá maštaľného hnoja STORM od Palaz Trailers sú ideálne pre poľnohospodárov, ktorí si pri práci cenia skvelý výkon. V tomto ich sortimente nájdete jednonápravové rozmetadlá od 4 ton až po tandemové rozmetadlá maštaľného hnoja od 10 ton. Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia.

Rozmetadlo maštaľného hnoja

albatros • vlečka dvojnáprava

Dvojnápravové vlečka za traktor s trojstranným vyklápaním

Dvojnápravové vlečky s 3-stranným sklápaním sú vhodným pomocníkom pre všetkých poľnohospodárov, ktorí hľadajú kvalitnú dvojnápravovú vlečku za traktor. V tomto sortimente nájdete vlečky od 6 ton až po 12 tonové. Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia.

Vlečka dvojnápravová ALBATROS

mega • vlečka trojnáprava

Trojnápravová vlečka za traktor s trojstranným vyklápaním

Trojnápravové vlečky s trojstranným sklápaním sú ideálne pre náročných poľnohospodárov, ktorí hľadajú kvalitnú vlečku s trojnápravou pre náročnejšiu prácu.  Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia.

Trojnápravová vlečka za traktor

armor • jednonápravový príves

Jednonápravový príves so sklápaním vzadu

ARMOR príves s jednou nápravou s vaňovou korbou je skvelým pomocníkom. V štandardnej výbave ponúka vzduchové brzdy s ALB, parkovaciu brzdu, odstavnú nohu, blatníky a box na náradie. Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia.

Príves jednonápravový s vaňovou korbou

armor • Tridem príves

Tridem príves so sklápaním vzadu

ARMOR príves s tridem nápravou s vaňovou korbou je na prepravu všetkých poľnohospodárskych tovarov. V štandardnej výbave ponúka vzduchové brzdy s ALB, parkovaciu brzdu, parabolické odpruženie, odstavnú nohu, blatníky a box na náradie. Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia.

Tridem príves Palaz

aqua • cisterna na vodu

Príves - Cisterna na vodu

AQUA príves cisterna na vodu je možné získať s jednonápravou alebo tandemovou nápravou. V štandardnej výbave ponúka parkovaciu brzdu, parabolické odpruženie, odstavnú nohu, blatníky a box na náradie. Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia.

Cisterna na vodu

pardus • cisterna na fekál

Cisterna na fekál

Cisterny na fekál sú mimoriadne odolnej konštrukcie, vysoká odolnosť proti korózii a multifunkčnosť sú len niektoré z výhod našich cisterien na fekál. Výber medzi 4 a 20 tonami vyrobenými z ocele so zlepšenými pevnostnými vlastnosťami.

Cisterna na fekál

Vozy a vlečky na balíky

Vozy, vlečky na balíky a iná prepravná technika

Vozy a vlečky na ostatné poľnohospodárske účely, akými sú preprava balíkov slamy, senáže, sena či preprava zvierat, koní ale aj dreva.

Voz na balíky a iné účely