RZMETADLÁ MAŠTAĽNÉHO HNOJA

Jednonápravové a tandemové rozmetadlá

Rozmetadlo maštaľného hnoja

rozmetadlá maštaľného hnoja

storm

Rozmetadlá maštaľného hnoja sú univerzálne rozmetadlá a pracujú na princípe podlahového dopravníka, dvojitých vertikálnych fréz a rozmetacích tanierov .

Pohon podlahovej rýchlosti nastaviteľného dopravníka je zabezpečený hydraulickým motorom. Môžu byť namontované aj tesné gilotínové dvere, ktoré je možné nastaviť na celú výšku. Zabraňuje to tak stratám nákladu počas prepravy a umožňuje reguláciu prietoku pri rozmetávaní.

Dodatočné informácie:

Rozmetadlá majú vo výbave parkovaciu brzdu, odstavnú nohu, blatníky a box na náradie a tiež parabolické odpruženie. Samozrejmosťou je COC – Európska homologizácia. Rýchlosť 40 km/h.

Táto prepravná technika od Palazoglu so značkou Palaz Trailers disponuje masívnou a silnou železnou konštrukciou, ktoré je vďaka tomu pevná a dlhodobo vydrží.

V prípade, že sa chcete poradiť ohľadom rozmetadiel maštaľného hnoja, respektíve sa neviete rozhodnúť či budete potrebovať jednonápravové alebo s tandemovou nápravou, môžete sa nám pokojne ozvať.

Naše odborné poradenstvo využilo pri kúpe už veľa samostatne hospodáriacich roľníkov, zástupcov hospodárskych družstiev a poľnohospodárskych podnikateľských subjektov.

Rozmetadlá maštaľného hnoja – Technická špecifikácia STORM

Rozmetadlo maštaľného hnoja-OTTO AGROS-Hexagona-Špecifikácia
Jednonápravové rozmetadlá maštaľného hnoja-Špecifikácia