Služby OTTO AGROS v poľnohospodárstve

Služby OTTO AGROS – Odborné poradenstvo a profesionálna spolupráca

Naše odborné znalosti v oblasti poľnohospodárstva poskytujú zákazníkom získanie prehľadu v danej téme a správne usmernenie agrárnej činnosti. Princípy služby OTTO AGROS sú zamerané na kvalitnú ponuku a poradenstvo pri výbere poľnohospodárskej prepravnej techniky, na zvýšenie povedomia o obnoviteľnosti zdrojov a efektívneho využívania technológii v agrárnom sektore. Taktiež pomáhame farmárom a družstvám s technicko – administratívnym nastavením projektov a žiadostí.

Okrem našich odborných rád sa sami venujeme poľnohospodárskej činnosti. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti s výsevom, kontrolou rastu plodín a so zberom úrody. Venujeme sa vápneniu pôdy, ktoré je veľmi dôležité pre štrukturálne zlepšenie kvality pôdy. Našou prioritou je udržiavať si dobré vzťahy s našimi domácimi zákazníkmi a zahraničnými partnermi.

Odborné poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva

Máte otázky ohľadom vysievania, sejby, zberu úrody alebo vápnenia pôdy? Tím OTTO AGROS vám môže pomôcť aj s výberom vhodnej poľnohospodárskej prepravnej techniky. Neváhajte nás kontaktovať.

Príves s vaňovou korbou s tridem nápravou-OTTO AGROS

Prepravná technika

Široký sortiment poľnohospodárskej prepravnej techniky, z ktorej si môžete vybrať to najlepšie pre vašu prácu.

OTTO AGROS-Vápnenie a starostlivosť o pôdu

Vápnenie pôdy

Dôležitosť vápnenie pôdy kvôli pozitívnym účinkom na štruktúru pôdy pozná každý. Obohaťte preto aj vy vašu pôdy o významný vápnik. Stačí nám napísať alebo zavolať a dohodnúť si náležitosti.

Služby - OTTO AGROS

Odborné poradenstvo

Potrebujete pomôcť s poľnohospodárskym projektom alebo s inými súvisiacimi záležitosťami? Pokojne nás kontaktujte.