TANDOMOVÝ NÁVES ZA TRAKTOR

RHINO Tandemový náves za traktor s trojstranným sklápním

RHINO Tandemová náves za traktor

Náves za traktor s trojstranným vyklápaním

 

Skvelý tandemový náves za traktor s trojstranným vyklápaním je ideálnym pomocníkom. Séria RHINO má mierkový systém náprav a silnú pevnú oje pre maximálny prepravný výkon. Perfektná poloha nápravy a nosnosť nosnej nohy vám poskytujú extra prípustnú nosnosť.

Dodatočné informácie:

Tandemové návesy RHINO s trojstranným vyklápaním majú vo svojej štandardnej výbave otvor pre výsyp vzadu, osvetlenie, odstavnú nohu, práškové lakovanie bočníc v modrej, zelenej, červenej alebo sivej farbe, parkovaciu brzdu, parabolické odpruženie, blatníky a box na náradie.

Samozrejmosťou je hydraulické ovládanie zadnej bočnice a COC – Európska homologizácia.

Rýchlosť 40 km.h

S príplatkom:

hydraulická odstavná noha, rolovacia plachta, 50 cm sieťová nadstavba, 50 cm plná nadstavba, hydraulické otváranie zadnej bočnice, šnek na dávkovanie osiva, pozinkovaná náprava, prevedenie z hardoxu

Náves je koncipovaný ako tandem, ktorý uľahčuje manévrovanie. Voľné možnosti riadenia zadnej nápravy uľahčujú prácu pri manévrovaní. Všetky dopravné predpisy týkajúce sa nárazníka, signalizácie, reflektorov, brzdy, konštrukcie sú vhodné pre verejné komunikácie.

Tandemový náves s trojstranným vyklápaním-OTTO AGROS-Palazoglu Slovensko-Hexagona Trailers

Technická špecifikácia model RHINO – Tandemový náves s trojstranným sklápaním

Tandemový náves RHINO s trojstranným sklápaním - OTTO AGROS-Palazoglu-Hexagona
RHINO-Náves za traktor-Tandem s 3-stranným sklápaním-OTTO AGROS-Palazoglu-Hexagona vlečky

Vypýtať si cenovú ponuku

S príplatkom:

hydraulická odstavná noha, naťahovacia / rolovacia plachta, zadné ťažné zariadenie, príprava na šnek (dopravníkový šnek s hydraulickým pohomom), LED brzdové svetlá, 40 cm nadstavba / 50 cm sieťová nadstavba

Máte záujem o katalóg produktov?

Súhlas so spracovaním osobných údajov