Vlečka za traktor

Dvojnápravová vlečka s trojstranným sklápaním

DVOJNÁPRAVOVÁ VLEČKA ZA TRAKTOR ALBATROS

Nosnosti vlečky s dvojitou nápravou sú medzi 4 a 18 tonami. Užívateľom ponúka veľa možností, ako si uľahčiť prácu. Najlepšia kvalita a to v celom rozsahu. Dvojnápravová vlečka za traktor má bočnice hrúbky 2,5 mm a 4 mm. Zavesenie dvoch náprav je vynikajúce pre poľnohospodársku a komunálnu dopravu. Bezpečné a pohodlné používanie vlečky zaisťujú blatníky zadných kolies a rezervné koleso.

Dodatočné vybavenie umožňuje prívesu vyhovieť vašim potrebám a poskytuje možnosť zvoliť si optimálnu verziu prívesu za najlepšiu cenu.

Dodatočné informácie:

Dvojnápravové vlečky ALBATROS so sklápaním do 3 strán majú vo svojej štandardnej výbave otvor pre výsyp vzadu, osvetlenie, odstavnú nohu, práškové lakovanie bočníc v modrej, zelenej, červenej a sivej farbe, parkovaciu brzdu, parabolické odpruženie, blatníky a box na náradie(nad 5t.)  Rýchlosť 40 km/h. Samozrejmosťou je COC-EÚ homologizácia.

S príplatkom:

hydraulická odstavná noha, rolovateľná plachta, zadné ťažné zariadenie, príprava na šnek (dopravníkový šnek s hydraulickým pohomom), LED brzdové svetlá, 500 mm sieťová nadstavba

Technická špecifikácia model ALBATROS – Vlečka za traktor dvojnáprava